TÜGİAD BURSA ŞUBE BAŞKANI ONUR ÖZKUL BERABERİNDEKİ HEYETLE TÜGİAD EGE ŞUBE'SİNİ ZİYARET ETTİ.

Seçildiği günden bu yana ekonomik, sosyal ve kültürel faaliyetlerini sürdüren TÜGİAD Bursa Şubesi fabrika ziyaretlerinin yanına şube ziyaretlerini de ekledi. Bu ziyaretlerine geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirdiği Ankara Şubesi ile başlayan TÜGİAD Bursa’nın ikinci durağı Ege Şubesi oldu. TÜGİAD Bursa heyeti, Ege Şubesi’nin dernek merkezinin yer aldığı İzmir’de Şube Başkanı Hüseyin Canpolat ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından ağırlandı.

Image

Göreve geldikleri günden bu yana üye iletişimi anlamında birçok faaliyet gerçekleştirdiklerini ve bunlara ek olarak da ekonomik iş birlikleri anlamında fabrika ziyaretleri yaptıklarını ifade eden TÜGİAD Bursa Şubesi Başkanı Onur Özkul, şubelerle de iletişimi kuvvetlendirme adına ziyaret programları belirlediklerinin altını çizdi. Bu kapsamda ikinci ziyaretlerini Ege Şubesi’ne gerçekleştirdiklerini belirten Özkul, misafirperverliklerinden ötürü TÜGİAD Ege Şube Başkanı Hüseyin Canpolat ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.

Özkul: Ziyaretlerimiz sürecek…

TÜGİAD Ege Şubesi’nin bölge ekonomisi için önemli bir güç olduğunu ifade ederek sözlerine başlayan Özkul, şubelerin iletişimlerini geliştirerek güçlerini birleştirmesi gerektiğini vurguladı. Özkul özetle şunları söyledi: “Bölgesel işbirliğini artırmaya yönelik olarak ve iletişimi güçlendirme amacıyla başlattığımız ziyaretlerimizin ikincisini gerçekleştirdik. İletişimin her şey olduğu günümüzde gerek üyeler arası ilişki gerekse de şubeler arası ilişki çok önemlidir. Bizlerde bu kapsamda şubelerimizi ziyaret ederek hem iletişimimizi güçlendiriyoruz hem de olası iş birliklerini masaya yatırıyoruz. En kısa zamanda diğer ziyaretlerimizi de yapıp bu iletişimi daha da güçlendirmeyi arzu ediyoruz.”

Canpolat: Bu ziyaretler yeni iş fırsatları demek…

TÜGİAD Bursa'yı ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden TÜGİAD Ege Şube Başkanı Hüseyin Canpolat da şunları ifade etti: “Bursa Şubesi’nin ziyaretini çok önemsiyoruz. Genç bir STK olarak bizlerde bölgemizin ekonomisine katkı koymaya çalışıyoruz. İzmir ve Bursa birbirine çok yakın iller. Bu ziyaretin olası ticari faaliyetlere ve yeni işbirliklerine fırsatlar oluşturacağını düşünüyorum.”

Konuşmaların ardından TÜGİAD Bursa Şubesi Başkanı Onur Özkul ve TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat karşılıklı hediye takdiminde bulundu.

Alaçatı’da keyifli brunch…

Ziyaretin ertesi gününde Ege Şubesi ev sahipliğinde düzenlenen brunch organizasyonunda TÜGİAD Bursa Şube üyeleri, aileleri ve çocuklarıyla bir araya gelerek renkli bir gün geçirdi. Yoğun iş temposundan biraz da olsun uzaklaşma şansı yakalayan üyeler aileleri ve çocuklarıyla birlikte bu keyifli günün tadını çıkardı.